Szkoła Podstawowa w Żukowie

21 kwietnia uczniowie Szkoły Podstawowej w Żukowie wzięli udział w V edycji akcji #Sprzątamy dla Polski, której celem jest nie tylko troska o środowisko naturalne w swojej najbliżej okolicy, ale także kształtowanie postawy odpowiedzialności za wspólne dobro.

Czytaj więcej...

19 kwietnia 2023 r. szkołę odwiedziły dzieci z oddziału przedszkolnego w Korolówce. Powitali ich uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami. Po prezentacjach przygotowanych przez klasy młodsze dzieci miały okazję zwiedzić szkołę, wejść do każdej klasy lekcyjnej a nawet gościć w bibliotece, pokoju nauczycielskim i sekretariacie.

Czytaj więcej...

5 kwietnia 2023 r. klasy czwarta i piąta udały się na wycieczkę autokarową do Muzeum i Miejsca pamięci w Sobiborze. Uczniowie z przewodnikiem zwiedzili obiekt oraz uczestniczyli w zajęciach muzealnych.

Po zajęciach w muzeum uczniowie mogli odpocząć we włodawskiej pizzerii delektując się wyborną pizzą.

Czytaj więcej...

17 marca 2023 r. w naszej szkole odbyła się niecodzienna lekcja geografii. Podróżnik, który wielokrotnie odwiedził Argentynę, przybliżył uczniom treści geograficzno – przyrodnicze a także społeczno – kulturalne i historyczne charakterystyczne dla tego kraju.

Duże zainteresowanie wśród uczestników spotkania wzbudziły przywiezione przez podróżnika rekwizyty i pamiątki. Ogromne wrażenie zrobiły również piękne zdjęcia i filmiki z różnych zakątków świata. Dziękujemy za wspaniałą i interesującą lekcję!

Czytaj więcej...

Copyright © 2017-2020.
Szkoła Podstawowa w Żukowie