Szkoła Podstawowa w Żukowie

Uczestniczą w rozsiewaniu nasion, pełnią rolę czyścicieli, są sprzymierzeńcami człowieka w walce ze szkodnikami, odgrywają dużą rolę w utrzymaniu równowagi biologicznej. Ptaki, bo o nich tu mowa, stały się tematem imprezy ekologicznej, która odbyła się 20 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej w Żukowie.

 

Czytaj więcej...

W dniach 12-15 czerwca 2018 r. grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Żukowie wraz z kolegami i koleżankami ze Szkoły Podstawowej w Różance uczestniczyła w wycieczce nad Morze Bałtyckie (Jastrzębia Góra, Rozewie, Sopot, Gdańsk, Malbork, Hel).

 

Czytaj więcej...

12 czerwca 2018 r. młodsi uczniowie naszej szkoły wraz z paniami: Ewą Żakowska, Katarzyną Kunz i Czesławą Osińską udali się na wycieczkę do Lublina. W jej programie znalazły się: zwiedzanie Muzeum Wsi Lubelskiej i lekcja muzealna, która odbywała  się w wiatraku z Zygmuntowa, kuźni i w chałupie z Urzędowa oraz w olejarni z Bogucina.

Czytaj więcej...

Kolejna edycja akcji „Bezpieczna Woda” stała się okazją do zorganizowania w naszej szkole spotkania dzieci i młodzieży z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji we Włodawie. Spotkanie poświęcone było bezpieczeństwu w wodzie, nad wodą oraz na wodzie podczas letniego wypoczynku dzieci i młodzieży.

 

Czytaj więcej...

25 maja 2017 r. Sejm RP VIII kadencji zdecydował o ustanowieniu roku 2018 Rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Do świętowania tego niezwykłego jubileuszu przyłączyła się również Szkoła Podstawowa w Żukowie. 24 maja zorganizowaliśmy WIELKI TEST Z HISTORII, w którym udział wzięło osiem zespołów złożonych z przedstawicieli szkół i społeczności lokalnych z terenu Gminy Włodawa.

Czytaj więcej...

Copyright © 2017-2018.
Szkoła Podstawowa w Żukowie