Szkoła Podstawowa w Żukowie

21 września o godz. 11.00 w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja. Głównym celem przeprowadzonych ćwiczeń było zapoznanie uczniów i pracowników szkoły z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia.

Czytaj więcej...

Pod hasłem "Akcja- segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej" ruszyła tegoroczna akcja „Sprzątanie Świata - Polska 2018”. Jest to społeczna kampania ekologiczna odbywająca się na całym świecie w trzeci weekend września, której celem jest nie tylko doraźne usunięcie śmieci z otoczenia, ale przede wszystkim wzrost świadomości i zainspirowanie społeczeństwa do działań mających na celu poprawę stanu środowiska naturalnego.

Czytaj więcej...

To dopiero przedwiośnie nasze. (…) Wierzymy, że doczekamy się jasnej wiosenki naszej…

(S. Żeromski Przedwiośnie)

 

W sobotę 15 września 2018 r. w Bibliotece Publicznej Gminy Włodawa odbyła się VII edycja Narodowego Czytania zainaugurowana przez Parę Prezydencką.

 

Tegoroczna odsłona akcji miała wyjątkowy charakter ze względu na 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości RP. Wspólna lektura „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego zgromadziła w Susznie liczne grono osób pragnących przybliżyć sobie i innym doświadczenia minionych czasów niezwykle ważnych dla każdego Polaka.

Czytaj więcej...

17 września 2018 r. w naszej szkole odbyły się dwa spotkania z przedstawicielem  Komendy Powiatowej Policji we Włodawie, których celem było promowanie wśród dzieci i młodzieży bezpiecznych zachowań na drodze.

Czytaj więcej...

W dniu 14.09.2018 r. w Orchówku odbyły się zawody w biegach przełajowych o Wstęgę Bugu. Szkołę Podstawową z Żukowa reprezentowało 9 osób. Najlepiej zaprezentowały się Zuzanna Zielińska oraz Oliwka Łojewska, które w swoich kategoriach wiekowych były najlepsze.

Czytaj więcej...

Copyright © 2017-2018.
Szkoła Podstawowa w Żukowie