Szkoła Podstawowa w Żukowie

31 października w Zamiejscowym Oddziale Przedszkolnym w Korolówce odbyło się Święto Dyni. Tego dnia wszystkie dzieci oraz panie ubrane były na pomarańczowo. Niektórzy nawet przenieśli ze sobą prawdziwe dynie, które od razu zostały umieszczone na honorowym miejscu w jesiennym kąciku przyrodniczym.

Czytaj więcej...

W środę 9 października w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa sesja fotograficzna z niespodzianką. Naszym podopiecznym zrobiono wiele pięknych zdjęć, do których dzieci z wielką chęcią pozowały. Po sesji dzieci wraz z wychowawczyniami zostały zaproszone do uczestnictwa w pokazie filmowym o kosmosie, który miał się odbyć w ogromnym namiocie. To była wyjątkowa przygoda! Teraz czekamy na zdjęcia.

Czytaj więcej...

24 maja w Przedszkolu zorganizowaliśmy warsztaty krawieckie, aby przygotować prezenty z okazji Dnia Mamy. Dzieci wykonały przepiękne poduszki w kształcie kotków i własnoręcznie je poozdabiały. Włożyły w to zadanie całe swoje serduszka, aby powstały najpiękniejsze prezenty dla mam. A wszystkim mamom życzymy zdrowia, radości i pociechy ze swoich dzieci.

Czytaj więcej...

Do naszego Przedszkola w ramach akcji „Poznajemy różne zawody”, zaprosiliśmy Pana geodetę, Michała Olejarczyka. Nasz gość opowiedział maluchom na czym polega jego praca, przygotował prezentację wizualną, by przybliżyć dzieciom jego zawód a następnie zaprezentował urządzenia, z których korzysta. Dzieci miały okazję wcielić się w rolę prawdziwego geodety i dokonać pomiarów profesjonalnym sprzętem.  Dzieciom zajęcia się bardzo podobały, zadawały Panu Michałowi pytania i zaprosiły go na kolejne spotkanie.

Czytaj więcej...

Copyright © 2017-2019.
Szkoła Podstawowa w Żukowie