Szkoła Podstawowa w Żukowie

26 lutego w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Dinozaura. Była to wspaniała okazja, by przybliżyć dzieciom życie prehistorycznych stworzeń, które niegdyś zamieszkiwały naszą planetę. Obchody „Dnia Dinozaura” rozpoczęliśmy od pogadanki oraz prezentacji  albumów przedstawiających poszczególne gatunki dinozaurów. Dzieci  wykazały olbrzymie zainteresowanie tematem. W skupieniu przeglądały albumu, zadawały wiele pytań i opowiedziały o dinozaurach, które znają z bajek. Następnie wykonały przepiękne prace plastyczne, każdy przedszkolak stworzył swojego wymarzonego dinozaura. Dzieci  również nauczyły się piosenki o „Dinusiu”.

Niespodzianką dla dzieci był Dinozaur Dinuś, który odwiedził przedszkolaków osobiście. Dzieci były zachwycone wizytą tak wspaniałego gościa, zaśpiewały mu piosenkę i zaprosiły do wspólnego tańca. Dinozaur Dinuś zrobił z dziećmi pamiątkowe zdjęcie i obiecał, ze jeszcze nas odwiedzi.

 

To był wyjątkowy dzień dla naszych przedszkolaków, pełen wspaniałej zabawy i radości.

 

Copyright © 2017-2019.
Szkoła Podstawowa w Żukowie