Szkoła Podstawowa w Żukowie

Czy to nie przyjemnie wiedzieć, że jest tak dużo rzeczy, które jeszcze poznamy? To właśnie sprawia, że ja się tak cieszę życiem… Świat jest taki ciekawy… Nie byłby taki ani w połowie, gdybyśmy wszystko o wszystkim wiedzieli, prawda?

Ania Shirley

Kierowani ciekawością odkrywania tego co nieznane, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Żukowie uczestniczyli w wycieczce do Teatru Muzycznego w Lublinie. Jej celem było obejrzenie spektaklu pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".

 

Sam teatr oczarował dzieci swoją atmosferą. Uczniowie zajęli miejsca i już tylko moment dzielił ich od spotkania z bohaterami spektaklu. Pierwszy dzwonek, drugi, trzeci i kurtyna poszła w górę! Oczom widzów ukazała się zachwycająca scenografia oraz aktorzy w przepięknych kostiumach z epoki. Scenografia, kostiumy, gra świateł, oprawa muzyczna, fantastyczna gra aktorów, wszystko to zadziałało jak wehikuł czasu, który przeniósł wszystkich do miasteczka Avonlea, aby mogli dzielić z Anią Shirley radości i smutki. Zasłuchani, zapatrzeni, rozbawieni nawet nie zorientowali się kiedy minęły 3 godziny i przyszedł czas na brawa i pożegnanie. Spektakl bardzo się podobał, czego dowodem były gromkie brawa.

 

 

 

Copyright © 2017-2023.
Szkoła Podstawowa w Żukowie