Szkoła Podstawowa w Żukowie

 Andrzeju, Andrzeju, Prosimy dziś Ciebie, Pozwól nam zobaczyć, Co pisane nam w niebie.

 

24 listopada uczniowie naszej szkoły mieli okazję skorzystać z tradycyjnych wróżb andrzejkowych, które przygotował samorząd uczniowski.

 

Już od rana można było zauważyć, że coś się będzie działo. W jednej z sal okna zostały zasłonięte kolorowymi bibułami a w powietrzu zaczął unosić się zapach świec. Uczniowie wróżyli najpierw młodszym kolegom i koleżankom z klas I-III, następnie rówieśnikom. "Wróżki" wprowadziły zebranych w tematykę obchodów Andrzejek (pochodzenie święta i tradycje z nim związane), dzięki czemu uczniowie w naszej szkole przeżyli wspaniały i pełen magii dzień.

 

 

Andrzejkowe wróżby, 24.11.2017 r.

 

 

 

 

Copyright © 2017-2023.
Szkoła Podstawowa w Żukowie