Szkoła Podstawowa w Żukowie

28 marca w Szkole Podstawowej w Różance odbył się MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO. Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 2 stoły, a nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele w-f. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników - co bardzo cieszyło organizatorów - oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.


W turnieju wzięli udział także uczniowie naszej szkoły: Weronika Michałowska, Wiktoria Łojewska, Daniel Janik, Łukasz Dywański, Łukasz Dziatko i Kacper Pińkowski.

Wśród dziewcząt z najlepsza okazała się Wiktoria Łojewska zajmując trzecie miejsce. W kategorii chłopców również trzecie miejsce zdobył Łukasz Dywański.


Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zachęcamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Copyright © 2017-2018.
Szkoła Podstawowa w Żukowie